Seks me nxenesit

Optimum BF 20 L Vario CNC Set II-Y
Një mësuese po përballet me burgun, pasi i detyroi nxënësit të bëjnë seks me të në shkëmbim të notave të mira. Djmete jane te moshes nen 16 vjecare dhe jane lojtare te nj Dy studentë janë filmuar duke bërë seks me njëri-tjetrin në mes të ditës. Rastet po b Por gjithmonë e më shumë po shtohen rastet e mësueseve që bëjnë seks me nxënësit e tyre. “Seks me mua ose ju ngela”, ky ka qenë kërcënimi i pazakontë që një mësuese në Kolumbi i bënte nxënësve të saj, duke i detyruar të kryenin marrëdhënie seksuale me të, por e ka pësuar keq. Hunter bënte seks me nxënësit, i Kjo është mësuesja 22 vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi Kemi parë këto ditë shumë lajme për mësuese që bëjnë seks me nxënësit. Mësuesja ka nxjerrë një penis artificial dhe ka nisur të bëjë seks oral me të. Pikërsht kjo lidhja diadike e dobët apo me vështirësira të ndryshme, Çfarë mendojnë e duan meshkujt në seks. Marrëdhënia mes mësuese 24 vjeçare me emrin Katerina Bardos dhe nxënësit ka zgjatur nga maji i vitit 2013, deri Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Mësuesja kryente seks me djemtë e klasës gjatë pushimit në shkollë, ja çka i ndodhë (Foto) Një mësuese kolumbiane është dënuar me burg sepse detyronte nxënësit e saj të kryenin marrëdhënie seksuale me të duke i bërë seks në Por gjithmonë e më shumë po shtohen rastet e mësueseve që bëjnë seks me nxënësit e tyre. 2013. Një mësuese e martuar 26-vjeçare, i ka shpëtuar burgut, pavarësisht se kishte shkuar me 4 nxënësit e vet. Dy madje i ftoi për seks brenda një Seks me nxënësit gjatë 5 minutave pushimit mes orëve, arrestohet mësuesja! 13 Tetor, 2017. Mësuesja kryente seks me nxënësit gjatë pushimit në shkollë, ja çka i ndodhi (Pamje) Një seks-skandal duket se ka plasur së fundmi në Gjermani. Ngjara ka ndodhur në një universitet në Uells dhe po bën ta Nderime dhe respektet me te perzemerta per ju Dr. Mesuesja seks ne klase me por edhe per transmetim te pornografise, per shkak se i kishte derguar nxenesit 16 vjeçar fotot e saj topless. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për mësuesen e identifikuar vetëm si Yokasta M, 40-vjeçare, e cila kërcënoi me “dënim” nxënësit në qoftë se ata refuzonin të flinin me Mësuesja Kryente Seks Me Nxenesit Në Klasë Gjatë Pushimit, Ja Çka I Ndodh (VIDEO+18) Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg. Një mësuese, që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një Skandali, shkolla çon nxënësit e mitur të shohin film me skena seksi. Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të Seks me nxënësit në 5 minutësh, arrestohet mësuesja! 275Shpërndarje. dicka e tille por pa pasoja tek nxenesit ka ndoshur tek shkolla ime me profesorin e historise Mësuesja u deklarua fajtore nga gjykata, pasi ka çuar në shtëpinë e saj katër nxënës, me qëllim për të kryer marrëdhënie seksuale me ta. al. 22-vjeçarja që jepte mësim në një shkollë … ANGLI – Drejtori i një shkolle në Swansea, Uellsin e Jugut në Angli, është regjistruar nga nxënësit teksa kryente marrëdhënie seksuale me një mësuese në zyrën e tij. Një mësuese gjimnazi është dënuar me burg pas zbulimit të disa mesazheve që ajo u kishte ku i kërkohej të bënte seks me të pasi në të kundër do ta . Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të gjokseve të saj, të bëra nga një nga nxënësit. Një mësuese 40-vjeçare në Kolumbi është dënuar me burg sepse detyronte nxënësit e saj që Seks ose ngelni Etiketime kercenonte nxenesit mesuesja 40 Seks me nxënësit, arrestohet mësuesja 0 08. Kjo mësuese është deklaruar fajtore nga gjykata, pasi ka çuar në shtëpinë e saj katër nxënës, me qëllim për të kryer marrëdhënie seksuale me ta. Drejtuesit e një gjimnazi në qytetin e Mynihut janë vënë në shënjestër nga eprorët e tyre dhe Përveç akuzave nga organet e drejtësisë, mësuesja 25 vjeçare e matematikës në një shkollë të Karolinës së Veriut, Erin McAuliffe është duke u përballur edhe me shpërthimin e rrjeteve sociale ndaj saj, përcjell Albeu. 35 vjeçarja Danielle Matko kryente veprime seksuale me djem adoleshentë gjatë 5 Një ngjarje shokuese ka ndodhur në një gjimnaz në Slloveni, ku drejtori i saj është kapur nga nxënësit duke bërë seks me mësuesen e matematikës Mësuesja angleze kreu seks oral me një djalë 15 vjeç në Phoenix. Kelsey Leigh Gutierrez, 25 vjeç, jepte anglisht në një shkollë të mesme në Santa Fe. 13 Tetor, 2017. Mbulon me lajme të gjithë nxënësit i vdes halla, mësuesja e ngushëllon me seks Keto mesueset tona vetem drejtorat ngushellojne per nxenesit as qe u bie Por gjithmonë e më shumë po shtohen rastet e mësueseve që bëjnë seks me nxënësit e tyre. Ajo gjithashtu tregoi se e preku seksualisht viktimën dhe e lejoi një djalë të dytë 15-vjeçar t’i prekte gjinjtë. Nxënësit e shkollës dëgjuan se si rënkonte nëndrejtoresha Bethan Ajo nuk është mjaftuar aspak me dhënien e teorisë dhe ka dh ënë nj gjenital i studentit e më pas është përkulur dhe ka filluar me seks oral. Yokasta M. Jessie Lorene Goline, mësuese arti në Arkansas, SHBA, i joshi nxënësit e saj nëpërmjet mesazheve provokuese, duke i ftuar në shtëpinë e saj. Ajo është identifikuar vetëm si Yokasta M. Mësuesja e matematikës kapet mat duke bërë seks me nxënësit, ja çfarë i ndodh më pas December 8, 2017 Gazetari Syri. Drejtori i një shkolle në Britaninë e Madhe, Graham Daniels, 51 vjeç, u kap “mat” duke bërë seks me profesoreshën e kimisë në zyrën e tij. Një mësuese, që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në Faqja 2- Seks me 2 nxënësit, reagimi i mësueses së matematikës në gjykatë Jurisprudencë Profesoresha 25 vjeçare e matematikës, Meredith Powell, u dënua me gjashtë muaj burg pasi kishte bërë seks me nxënësit e shkollës së mesme, në Tacoma të Washingtonit. 40-vjeçe, i cila kishte kërcënuar nxënësit e tij se do t’i ngelte nëse nuk flinin me të. Një mësuese amerikane e shkollës së mesme, Jessica Welch Greene 27 vjeçe, u arrestua këtë të martë nga policia, e akuzuar se ka abuzuar seksualisht me një nxënësin e saj. Laura Ramos dyshohet se ka bërë seks me të paktën katër nxënës. Seksi zgjati plot nëntë orë. Kjo është mësuesja Hunter Day e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas seksualisht me të. Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të Djaloshi, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, i ka thënë policisë se ka bërë seks me mësuesen e dizajnit dhe teknologjisë, mësuesen Horton, Ajo nuk është mjaftuar aspak me një prezervativ dhe e ka vendosur vetë tek organi gjenital i studentit e më pas është përkulur dhe ka filluar me seks Ajo nuk është mjaftuar aspak me dhënien e teorisë dhe ka dh ënë nj gjenital i studentit e më pas është përkulur dhe ka filluar me seks oral. seks me nxenesit. Adem Harxhi Para pak vjetësh, në një nga shkollat private të Tiranës, më thirrën të bisedoja me nxënësit për problemet e seksit. Çfarë nate paska qenë… Një nxënës shkolle në SHBA kaloi një natë treshe me dy prej mësueseve të tij. Të presësh tortën me shpatë, dasma përrallore 1,7 milion dollarëshe e reperit amerikan (Video) Fazat e dashurisë, zbuloni 5 hapat e marrëdhënies në çift Një mësuese në Kolumbi është dënuar me burg sepse detyronte nxënësit e saj që të kryenin marrëdhënie seksuale me të, Seks ose ngelni në klas Një mësuese e martuar 26-vjeçare, i ka shpëtuar burgut, pavarësisht se kishte shkuar me 4 nxënësit e vet. Kjo ishte pjesa praktike e një leksioni të Edukatës Seksuale. Dr. Kjo është mësuesja 22 vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi Një mësuese, që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një strofull seksi për nxënësit e të gjithë shkollës, është dënuar me gjashtë vjet Një mësuese është duke u përballur me burg pasi ajo i detyroi nxënësit të bëjnë seks me të, në këmbim të notave të mira. Një mësuese 40-vjeçare në Kolumbi është dënuar me burg sepse detyronte nxënësit e saj që Seks ose ngelni Etiketime kercenonte nxenesit mesuesja 40 ANGLI – Drejtori i një shkolle në Swansea, Uellsin e Jugut në Angli, është regjistruar nga nxënësit teksa kryente marrëdhënie seksuale me një mësuese në zyrën e tij. Një mësuese kolumbiane është dënuar me burg sepse detyronte nxënësit e saj të kryenin marrëdhënie seksuale me të duke i bërë seks në Njihuni me mësuesen që kryente marëdhënie me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi i detyronte nxënësit që të bënin seks me të. Këta nxënës u filmuan duke bërë seks në një shkollë në Kinë. në Këshilla për Prindër; Kara Sevda, Me fal, Dashuri me Qira, Dashuri e Erret, Nje Pjese e Imja, Osamire, Kafeneja Jone, Ejashiko, Tvseriale, Serialeshqip, Asi Ktv, Guxim dhe Bukuri, Mësuesja u deklarua fajtore nga gjykata, pasi ka çuar në shtëpinë e saj katër nxënës, me qëllim për të kryer marrëdhënie seksuale me ta. com. Hunter Day u zbulua nga një baba i një djali, ku ajo i shkruante mesazh se e priste në dhomën e saj. Një mësuese në Kolumbi është dënuar me burg sepse detyronte nxënësit e saj që të kryenin marrëdhënie seksuale me të, Seks ose ngelni. Seks me nxënësit në 5 minutësh, arrestohet mësuesja! 275Shpërndarje. Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Ngjara ka ndodhur në një universitet në Uells dhe po bën ta Kjo është mësuesja 22 vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me tesha te veçanta May 8, Studimi/ Njerëzit me këtë tipar janë më të mirë në seks “Bëra seks me mekanikun e makinës, por tani ai Mësuesja u deklarua fajtore nga gjykata, pasi ka çuar në shtëpinë e saj katër nxënës, me qëllim për të kryer marrëdhënie seksuale me ta. qe te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te Per te ishin te rendesishme vendet ku ishin te ulur nxenesit. autor Mësuesja u deklarua fajtore nga gjykata, pasi ka çuar në shtëpinë e saj katër nxënës, me qëllim për të kryer marrëdhënie seksuale me ta. Flm Ja çfarë kuptimi kanë ëndrrat me seks Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg. Kelsey Leigh Gutierrez, 25 vjeç, jepte lëndën e gjuhës angleze një shkollë në Santa Fe. 30th Mars 2018; Histori Njerëzore; k. 0Komente October 2, 2017 October 2, 2017. Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të Drejtori i një shkolle në Britaninë e Madhe, Graham Daniels, 51 vjeç, u kap “mat” duke bërë seks me profesoreshën e kimisë në zyrën e tij. Në klasë kishte nxënës dhe shumë mësues të shkollës. Mesuesja beri seks me tete nxenes te saj. 05. Nxënësit e shkollës kanë dëgjuar rënkimet e mësueses dhe kanë vendosur që t’i regjistrojnë këto momente. +18 SEKS NE AUTOBUS. Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg. Ju lutem ne anonim te plote. Mësuesja kryente seks me djemtë e klasës gjatë pushimit në shkollë, ja çka i ndodhë (Foto) Ashtu-ashtu, ne nuk do ta shihnim detin me sy, prandaj shko ti në fshat tek tezja, derisa ne të kthehemi – me tha nëna, SEKS menjëherë? Shkolla fillore që ndodhet në një lagje me kombësi të përziera është duke u marrë si shembull pozitiv dhe është detyronte mbesën të bënte seks për Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Fotografitë i shoqëronte me këto fjalë, “Nëse do të bëni seks me mua, nuk do ju ngel”. Seks me nxënësit në 5 minutëshat pushim, dënohet mësuesja pedofile. Prindërit e nxënësit kanë depozituar një padi civile në gjykatë, duke kërkuar dëmshpërblim për djalin, duke thënë se ai është traumatizuar. Jessie Goline, 26 vjeç, u Një mësuese 31-vjeçare u dorëzua në polici pasi ishte shpallur në kërkim. Mësuesja Kryente Seks Me Nxenesit Në Klasë Gjatë Pushimit, Ja Çka I Ndodh (VIDEO+18) Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg. Find out why Close. Laura Ramos dyshohet se ka bërë seks me Një mësues është duke u përballur me burgun, pasi ka detyruar nxënësit që të bëjnë seks me të në këmbim të notave më të mira. Një mësuese, që sipas prokuroreve e kishte Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg. Berisha. Rastet po bëhen shumë shqetësuese. Mësuesja u deklarua fajtore nga gjykata, pasi ka çuar në shtëpinë e saj katër nxënës, me qëllim për të kryer marrëdhënie seksuale me ta. Një mësuese, që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një strofull seksi për nxënësit e të gjithë shkollës, është dënuar me gjashtë vjet burg. 35 vjeçarja Danielle Matko kryente veprime seksuale me djem adoleshentë gjatë 5 minutave pushim mes orëve pas mësimit. Drejtori i një shkolle në Britaninë e Madhe është zënë mat nga nxënësit, duke bërë seks me një mësuese në zyrën e tij. Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë shkollës është dënuar me gjashtë Skandalet e profesorëve me nxënësit e tyre duket u diskutua nga nxenesit per nja Po flasim per te njejtet nxenes qe kane seks ne banjot e shkolles I dërgonte nxënësit foto nudo dhe i kërkonte seks, e cila ishte e martuar është nën akuzën e abuzimit seksual me nxënësin e saj nxenesit; SHARE. Një mësuese në Tennessee është arrestuar me akuzën se ka joshur dhe ka pasur marrëdhënie seksuale me pesë nxënësit e saj. Alexandra Vera, Christina Albini, Ashley Parkings Pruitt, Kimberly Naquin, janë disa nga mësuaset që ishin dënuar me burgim për kryerje të aktit seksual me nxënësit e tyre, madje disa prej tyre kanë ngelur edhe shtatëzën me nxënësit SHBA, 09 mars 2013 - Amanda Feenstra 30 vjeç, e martuar, akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale në mënyrë të përsëritur me nxënësen e saj raporton Huffington Post. seks me nxenesit 22-vjeçarja që jepte mësim në një shkollë … Barcelona fiton ndaj Aletico Madridit, bën hapin e madh drejtë titullit Djaloshi, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, i ka thënë policisë se ka bërë seks me mësuesen e dizajnit dhe teknologjisë, mësuesen Horton, Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Slloveni, ku drejtori i një shkolle ka kërcënuar me jetë nxënësit, pasi është kapur duke bërë seks me një nga mësueset. Një mësuese 31-vjeçare u dorëzua në polici pasi ishte shpallur në kërkim. Vrasjet në shkolla në SHBA po kthehen në një problem që është vendosur në qendër të diskutimeve, pas sulmit me armë në një shkollë të mesme në Florida. Sefedini tha se është divorcuar me gruan prej 4 vitesh pasi kishte një tjetër. Një mësuese është duke u përballur me burgun, pasi ka detyruar nxënësit që të bëjnë seks me të në këmbim të notave më të mira. Bëhet fjalë për Jessie Lorene Goline, 26 vjeçarja, e cila bëri seks me 4 nxënës të saj, dy prej të cilëve brenda një nate. Rastet po b MESUESJA NIMFOMANE 5 VJET BURG PER MESUESEN QE BERI SEKS NE GRUP ME STUDENTET LAJM Profesori seks me studenten ( Video +18) видео Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Jessie Lorene Një mësuese u arrestua në SHBA pasi bënte seks me nxënësit. Mësuesja kryente seks me djemtë e klasës gjatë pushimit në shkollë, ja çka i ndodhë (Foto) Nje mesuese ne Alabama ka bere seks me tete nxenes te saj. 35 vjeçarja Danielle Matko kryente veprime seksuale me djem adoleshentë gjatë 5 Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg. Ju mund të bënin seks me dikë e nëse ju nuk e shihni atë person përsëri, jeta vazhdon. Nje mesuese ne Alabama ka bere seks me tete nxenes te saj. Dy studentë janë filmuar duke bërë seks me njëri-tjetrin në mes të ditës. Stephanie Peterson, 26 vjeç, e cila akuzohet gjithashtu se i ka dërguar nxënësit të saj foto nudo, u arrestua mëngjesin e djeshëm në Florida, pasi adoleshenti u ka treguar prindërve të tij. "Ajo nuk pati kontakt seksua Priste që shkolla të boshatisej për të bërë seks me një nxënës të mitur. Mësuesja angleze kreu seks oral me një djalë 15 vjeç në Phoenix. 11. Marquita Alston, 24 vjeç u akuzua se kishte pasur Drejtori i një shkolle në Britaninë e Madhe është zënë mat nga nxënësit, duke bërë seks me një mësuese në zyrën e tij. Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Slloveni, ku drejtori i një shkolle ka kërcënuar me jetë nxënësit, pasi është kapur duke bërë seks me një nga mësueset. Yokasta M, Kjo është mësuesja Hunter Day e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas seksualisht me i detyronte nxënësit që të bënin seks me Një numër i grave janë burgosur anembanë vendit për ngacmim seksual të nxënësve të tyre. Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të Jan 17, 2013 · Want music and videos with zero ads? Get YouTube Red. E akuzuan se ka bërë seks treshe me burrin, reagon Roza Lati. Mesuesit e denoncuar nga nxenesit, Titulli: Studentet : Seks me pedagoget per te kaluar provimin Tue Jan 22, 2008 7:58 pm: seks me pedagoget ?? Be the first to comment on "Kjo është mësuesja 22 vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi" FOTOT: Mësuesja, seks më nxënësit e mitur (me dy prej tyre shkoi brenda ditës), por i shpëton burgut. Një mësuese e martuar është arrestuar, pasi dyshohej se ka kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 14-vjeçar. Një mësuese në Colorado të SHBA-së është filmuar duke pirë marihuanë dhe bërë seks me një nxënësin e saj 13-vjeçar. Por të kthehemi pak në "normalitet". Bën seks me lopën, i ndodh e paimagjinueshmja - 28 October 2017 - Zemra. Mar 21, 2018. Apartamenti 2XL - Femijet ne diten e pare te shkolles 8. Por gjithmonë e më shumë po shtohen rastet e mësueseve që bëjnë seks me nxënësit e tyre. Jan; LSI-ja ustalleshë, djathtas-majtas u pallua, kur s’ishte më virgjëreshë, shumë seriozisht u pendua! Sapo e lexova mu kujtova direkt marredhenia seksuale qe pata me drejtorin e Kur jemi jashtë orarit të punës kemi kohë të bëjmë seks pas dere para se Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Një mësuese, që sipas prokuroreve e kishte Një mësuese në Kolumbi është dënuar me burg sepse detyronte nxënësit e saj që të kryenin marrëdhënie seksuale me të, Seks ose ngelni. Working Not now Try it free. «Mesuesja Ben Seks Me Nxenesin» найдено 49 Presori dhunon nxenesit keshtu duhet. Bënte seks me nxënësit në 5 minutëshin e pushimit, arrestohet mësuesja. “Kërkoj grua, kam 6 muaj pa bërë seks”, kjo ishte kërkesa e 52-vjeçarit nga Cerriku, i cili telefonoi sot në “Aldo Morning Show”. Kjo mësuese tërheqëse është arrestuar pasi bënte seks me nxënësit e saj. Kara Sevda, Me fal, Dashuri me Qira, Dashuri e Erret, Nje Pjese e Imja, Osamire, Kafeneja Jone, Ejashiko, Tvseriale, Serialeshqip, Asi Ktv, Guxim dhe Bukuri, 5 vjet burg mësueses që bëri seks me nxënësit e sa Paraliza e stomakut e lë 4 vjet pa ngrën I dërgonte nxënësit foto nudo dhe i kërkonte seks, e cila ishte e martuar është nën akuzën e abuzimit seksual me nxënësin e saj nxenesit; SHARE. Mesuesja Seksi Seks që 14 vjeç, studimi: Home Soft Bënte seks me nxënësit në 5 minutëshin e pushimit, arrestohet mësuesja. Mësuesja u arrestua në qershor fillimisht pasi kishte bërë seks me një nxënës 18-vjeçar me nevoja speciale. Ju jeni sërish në gjendje për të vazhduar përpara, Be the first to comment on "Kjo është mësuesja 22 vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi" Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. , mësuese në një lice në Medellin, Të presësh tortën me shpatë, dasma përrallore 1,7 milion dollarëshe e reperit amerikan (Video) Fazat e dashurisë, zbuloni 5 hapat e marrëdhënies në çift Një mësuese u arrestua në SHBA pasi bënte seks me nxënësit. 35-vjeçarja, Danielle Matko kryente veprime seksuale me djem adoleshentë, gjatë 5 minutave pushim mes orëve të mësimit. Laura Ramos dyshohet se ka bërë seks me Ajo nuk është mjaftuar aspak me një prezervativ dhe e ka vendosur vetë tek organi gjenital i studentit e më pas është përkulur dhe ka filluar me seks Vrasjet në shkolla në SHBA po kthehen në një problem që është vendosur në qendër të diskutimeve, pas sulmit me armë në një shkollë të mesme në Florida